KURUMSAL


İBA International, üretim ve yönetim kadrosu 15 yıllık tecrübesi ile sektörde üretim ve servis hizmetleri veren genç bir firma olarak İSTANBULda faaliyetlerine başlamıştır.
Faaliyet konumuz; AKÜ imalatı ile ilgili her türlü makine, üretim otomosyonu, kalıp, yedek parça ve servis hizmetlerinden oluşmaktadır.

İBA International, rakiplerinden farklı olarak AKÜ üretim sektörünün ihtiyacı olan doğru gereksinimleri belirleyerek kendi AR-GE çalışmaları ile optimum üretim ve kullanım imkanları sağlayan AKÜ Grup Kaynağı Makinelerini üretmiştir. Üretim aşamalarında günümüzün kaliteli endüstriyel ve elektronik malzemelerini kullanarak daha uzun vadede stabil çalışabilecek, müşterilerinin beklentisine uyan ve kendine özgü teknik tasarımların uygulandığı nodeller geliştirmiştir. Yurt içi ve yurt dışı pazarına üretim, servis, yedek parça hizmetleri de sağlayan firmamızın ana hedefi müşterilerine daha verimli ve avantajlı AKÜ üretimi sağlayabilecek makineleri kazandırmaktır.

İBA International, olarak bizi üretiminde tercih eden müşterilerimize sağladığımız imkanlar şunlardır:

Daha fazla Akü grup kaynağı yapabilme,
Kalıp bağlamada soket sistemi ile zaman tasarrufu,
Grup kulakları ilaçlama sonrası kurutma sistemi,
Büyük akülerde kutup başı hızlı soğutma sistemi,
Daha falza enerji ve hammadde tasarrufu sağlayabilme.


Misyonumuz
İnsan kaynaklarına verdiğimiz önem ve yatırımın desteği ile; Müşterilerimize, Topluma ve çevreye saygılı, en verimli, en kaliteli, en uygun fiyatlı, en kısa teslim süreli, hijyenik ortamda tam otomatik makinalar ile Türk Gıda Kodeksine uygun müşteri memnuniyetini amaçlayan hizmetler ile faaliyetlerine devam etmektir.Vizyonumuz
Ürünlerimizin kalite değerlerini sektörümüzün en yüksek değerine ulaştırmak.

Ürünlerimizi yeni noktalara ulaştırmaya öncelik vermek.
Ürün çeşitliliğini artırarak daha geniş kitlenin kullanımını sağlamak.
Sürekli eğitimle sektörümüzdeki en yüksek İnsan Kaynağı potansiyeli desteği ile eğitimlerinde sürekliliği sağlayarak, misyonumuzda belirttiğimiz hedefleri maksimize etmek.
Marka bilinirliğini ön plana çıkaracak faliyetlere daha fazla yatırım yapmak.
Müşterilerimizin taleplerini karşılayacak ürünleri üretmek amacıyla alternatif yatırım faaliyetleriyle ağırlık vermek.